Naujs aparats

Linksys WAG200GPo mėnesio be interneto ryšio pagaliau grįžau prie virtualaus pasaulio! Persikrausčiau ir gavau tik Zebra dsl laidą kyšantį iš sienos (be jokių kitų interneto alternatyvų) – reikia modemo. Kadangi labai norėjau bevielio namuose, o maniškio Lenovo modemas, kaip sakė Marius nelabai sutaria su dsl, teko pirkti modemą. Nusipirkau “Linksys WAG200G“. Kaip rašo gamintojas “Wireless-G ADSL Home Gateway: The All-In-One Solution for Internet Connectivity“. Kainavo nemažai – 249 Lt (BMS), tačiau ir skųstis negaliu – kol kas veikia nepriekaištingai. Instaliacija labai paprasta, tereikia paleisti su pakuote pridedamą CD ir sekti nurodymus. O nurodymai aiškūs, su paveiksliukais. Galimybių man daugiau nei per akis: belaidis iki 54Mbps, plius keturios paprastos ethernet jungtys. Vietos daug neužima – kažkur dabar lentynoj mėtosi. Namuose traukia gerai, ryšys netrūkinėja. Su pakuote dar gaunate Norton Internet Security Suite 60 dienų. Vienintelė blogybė, tai maitinimo adapteris – nešiosiuosi jį su savimi, nes su tokiu galima ne tik elektrą gaudyt, bet ir apsigint. Jis gal kaip kokie keturi telefono krovikliai ir sveria nemažai – net rozetėj normaliai nesilaiko, teko prijungti prie prailgintojo.

Tskant – it is good to be back online!

Reklama

2 Responses to Naujs aparats

  1. MariukasM says:

    Su kuo tave ir sveikinu 🙂 Šiaip, jei nori, kad tavo tinklas veiktų ilgai ir stabiliai, rekomenduoju tą devaisą pasijungti per kokį UPS’ą ar bent jau pasistatyti prailgintuvą su apsauga nuo įtampos šuolių ir pan.

  2. sima says:

    bliamba ir as nusipirkau modema kad belaidis veiktu, viska irgi dariau pagal kompakta ideta ir viskas buvo normaliai. as valio valio visa savaite, o paskui kaip truko taip nebesugebu wireless pasijungti. reikia su laidu ;/ o rodo kad signalas stiprus ir kad prisijungta yra, bet kaip neveikia taip neveikia ir nesuprantu ka daryti reikia. ot sudas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: