TV Reklama

Iš kart pasakysiu: apie reklamą žinau tik tiek, kiek esu jos matęs.

Kaip turbūt pastebėjote per Lietuvos komercinius kanalus reklamos rodoma gana nemažai. Kartais jos būna tiek daug, kad net pamiršti ką pradėjai žiūrėti ir pabaigi žiūrėti reklamą, tik tam, kad atsimintum. Reklamos kiekis viena blogybė, tačiau yra ir kita – kokybė, tiksliau jos nebuvimas. Klausimas pamąstymui – ar bloga reklama yra geriau negu visai nieko?

Kokią turime reklamą užsienyje?

Kokią reklamą turime čia, Lietuvoje?

  • kvailą
  • užknisančią.

Mano manymu pagrindinis reklamos tikslas yra informuoti potencialų produkto ar paslaugos pirkėją ir susieti jį su kokia nors nuotaika. Lietuvoje pavyksta tik informuoti, bet susieti su nuotaika nelabai, nors ir stengiamasi. Maksimos reklama su skraidančiom silkėm, na nežinau, kvailoka, gal vaikiškai laidelei ir tiktų, bet juk jų tikslinė auditorija ne ta. Asmeniškai mane ji nervina ir susieja su neigiamomis emocijomis, todėl, pastebėjau, kad vaikštau į kitus prekybos tinklus ir nesąmoningai stengiuosi išvengti Maximos. Labas reklaminė akcija ir nelabai pavykusi. Tokia (ale socialinė) reklama prieš kokius penkerius-septynerius metus, gal būtų mados viršūnėje, tačiau dabar atgyvena. Tele2 pasirinko teisingą strategiją susiedama savo siūlomą produktą su tam tikrais reklaminiais personažais, kurie mums jau yra gerai pažįstami. Daugiau… Mhm… daugiau net nepamenu ką reklamuoja (turbūt tiems, kas reklamuojasi, tai yra blogai)

Galbūt skyrus daugiau pinigų sukurti kokybišką reklamą, o ne tiesiog didinant jos kiekius būtų galima pasiekti geresnių rezultatų?

Dar keletas geresnių reklaminių siužetų:

Tube 1
Tube 2

Reklama

One Response to TV Reklama

  1. MariukasM says:

    Per tą reklamą aš jau nebežiūriu nacionalinių kanalų ir vengiu radio. O šiaip vienintelis reklamos poveikis man tas, kad kai mane užknisa n kartų besikartojantys rolikai, aš pradedu stengtis nebepirkti tos prekės ar paslaugos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: