Apsireiškimas

Na vat, pagaliau pasibaigė sesija. Atsirado TIEK laisvo laiko, kad net nebežinau, ką su juo reikia daryti. Paskutinę sesijos dieną, jau pasibaigus egzaminui, atsirado nemažas skaitymo poreikis. Ne, gal tiksliau ne atsirado, ten greičiau buvo pripratimas, nes per sesiją teko perskaityti ne vieną tūkstantį puslapių. Panašiai kaip abstinencija. Išsirinkau, sesers kažkada duotą knygą “Dievo namai“. Na, tai nebuvo pasirinkimas, greičiausiai vienintelė ne mokslinė neskaityta knyga namuose. Tą dien aš ją ir pradėjau skaityti ir pabaigiau. Knyga, jei ją reitinguotų kaip žaidimą būtų galima duoti M (Mature (+17)). Daug žmogaus kūno – ir gerąja ir blogąja prasmėmis. Tiksliau visa knyga viena apie žmogaus kūną, tiksliau kaip jį išgelbėti ar numarinti. Tai knyga apie jauną gydytoją atliekantį praktiką best of the best ligoninėje Dievo namuose. Mirtys sugadina ne tik mirštančiojo gyvenimą, bet ir aplinkinių. Visai nebloga knyga.

Jei pamenat, ieškojau darbo per bloginimą. Na, mano kvalifikacijos asmeniui tai yra sudėtinga padaryt. Taigi, potencialūs darbdaviai arba neskaito blogų arba aš jiems nereikalingas kaip darbuotojas, tačiau greičiausiai ir tas ir tas. Ką gi, tenka eit į valstybines įstaigas praktikos atlikinėt.

Tiek šiam apsireiškimui, tikiuosi per artimiausias dienas prablaivint galvą nuo mokslų ir suregzt ką nors naudingesnio ir įdomesnio.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: