Hansa

 

Pralaukus 45 minutes eilėje (ryte, ne piko valandomis)  studento pažymėjimui pasitęsti prieina mergina ir klausia: “ar jūs norėtumėte dalyvauto “Hansabanko“ jaunimo programoje “Zoom“?“

Turbūt taip gali būti tik “Hansabanke“…

Ir kalbant apskritai: ar ne per daug yra kekvienais metais sumokėti 18 Lt “Hansabakui“ už tai, kad  šis ant studento pažymėjimo užklijuotų 1×1 cm lipduką?

Reklama

3 Responses to Hansa

 1. stiuartas says:

  Hmmm, kai pamenu savo studentavimą, pažymėjimai buvo papratsi kaip dvi kapeikos – štempelis ir parašas į knygelę, rugsėjo 1 ir viskas, ramus keliauji. Keista, kad “patobulinus“ pažymėjimus, jų pratęsimo laikas prailgėjo+dar ir mokėti reikia. tobulėja:)

 2. estetas says:

  Moki ne bankui, o LSAS kurie administruoja visa si reikala. Is tu visu pinigu tik itin maza dalis atitenka Hansai. Kiti pinigai keliauja i visokiu organizaciju finansavima, atstovybiu veiklos administravima ir pan. Taigi va kokia ta matematika 🙂

 3. )`( says:

  Man tai pikčiausia buvo tada, kai baigiant univerą nulupo tuos pačius ~20LTL už tai, kad reikėjo grąžinti LSP. Labai stipriai pasistengęs galiu išmąstyti kur nukeliauja tie litai, kai yra daromas pažymėjimas, bet atiduodant LSP bankui juk tik lapuką išrašo.
  Blyn, susinervinau nesveikai tada :]
  O tas finansavimas per LSP yra nesąmonė. LSP yra pažymėjimas, kurį privalai turėti, o ne kažkokia VIP ar nuolaidų kortelė (taip, studžiams nuolaidos kai kur yra, bet čia , manau, jau įmonės rinkodaros sprendimai). Yra kiti būdai finansavimui. LSP turi būti nemokamas arba simboliškai apmokęstintas.
  Dar kitas dalykas, kad darantis LSP po, tarkim, pametimo ar vagystės yra sumokama ta pati startinė suma. Tai kodėl aš turiu dukart finansuoti tą visą biurokratinį žarnyną?
  Apskritai, tai nenustebčiau, kad kas nors iš to visai neblogai pelnosi. Labai jau neskaidru ten viskas…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: