Camel Active

Esu toks žmogus, kad mane į drabužių parduotuvę gali tik išvaryti. Nekenčiu ieškoti naujų rūbų, tačiau kuomet su manimi pradeda sveikintis “bomžai“, tuomet reikia kažką daryti. Vilniaus Akropolyje susiradau parduotuvę “Camel Active“. Daug nesimatavęs paėmiau vieną modelį. Grįžęs apsižiūrėjau, kad ji man netinka – norėčiau mažesnio modelio. Atgal į parduotuvę, o tada ir prasidėjo…  Buvau pardavėjos (tiksliau trijų) apšauktas, kad esu asilas ir reikia žiūrėti tada kada perku (dabar jau taip ir darysiu). Paprašiau mažesnio modelio – neturėjo. Sakau, kad gražintų pinigus, tačios šios – “kasoje nėra pinigų, negražinsim“. Tada “paėmė nervas“ apsišūkavom. Tačiau po kiek laiko pinigus gražino.

Bliamba, rūbai ten išties geri, tačiau artimiausiu metu ten nesirodysiu. Na striukės nebeturėjau, o jos reikia (šalta visgi!), nuvykau į PC BIG ir parduotuvėje ‘New Yorker“ už pinigus skirtus striukei nusipirkau dvi ir dar liko. Ir aptarnavo labai maloni mergaitė.

Ką gi dar vienas akmuo “Akropoliui“

Reklama

2 Responses to Camel Active

  1. PinkCity says:

    Na tai čia sakyčiau Akropolis nėra susijęs su atskirom parduotuvėm, pvz., Kaune New Yorker’is yra būtent Akropolyje… Nesimatavus drabužius pirkti visada rizikinga, kam paskui tuos nervus ir balso stygas gadinti 😉

  2. saule says:

    Apie aptarnavimą CAMEL ACTIVE Vilniaus panoramoje irgi nieko gero negaliu pasakyt. Rūbai geri, bet dėl aptarnavimo , rinksiuos kitą parduotuvę.

    +

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: