Iliustruotas mokslas

Kažkada seniai, dar tik prieš pasirodant žurnalui “Iliustruotas mokslas“, dalyvavau kažkokioje akcijoje/konkurse ir sugebėjau gauti žurnalo prenumeratą trims mėnesiams. Ne žinau kiek laiko jau praėjo, nuo tada, kuomet pasibaigė mano prenumerata, tačiau ne per seniausiai gaunu laišką iš VŽ prenumeratos skyriaus (jie leidžia “Iliustruotą mokslą“), kad jei prenumeruosiuosi žurnalą metams (99.99Lt) , dar gausiu tris žurnalo numerius nemokamai. Ši dovana normaliai kainuoja 27.99Lt. Nusprendžiau, kad paimsiu – žurnalas nėra jau toks prastas, nors kiek ir vaikiškas, tačiau pasiskaityti kartais visai įdomu. Galvojau, gal reikia užsisakyti kiek rimtesnį “Scientific american“, tačiau jo kaina didesnė – 57Lt pusmečiui – (plius jokios nuolaidos tikėtis negaliu) ir jį reikia prenumeruoti “Lietuvos pašte“, “Lietuvos ryto“ ar “Respublikos“ skyriuose į kuriuos grūstis baisiai tingiu.

Apskritai norėčiau pagirti “Verslo žinių“ prenumeratos skyrių. Visuomet primena, kada baigiasi prenumerata – elektroniniu laišku.  Kažkada netikėtai buvau pradėjęs nebegauti “Verslo žinių“ – vienas elektroninis laiškas ir viskas sutvarkyta. Taip pat už dienas, kuriomis negavau dienraščio, pratęsė prenumeratą.

Ir apskritai verlo žinios myli studentus. Kaip studentas, už “Verslo žinių“ prenumeratą pusmečiui temoku tik 139.39Lt, o jei prenumeruojant paprastai reikėtų mokėti 278.77Lt.  Super.

Lietuvos Ryto prenumeratos nepratęsiu kitiems metams (absoliučiai nebeliko ko skaityt), kažin ar gausiu nors vieną laišką…

P.S. Gal kas žinot kokį geresnį dienraštį (vietoj “Lietuvos Ryto“), kurį vertėtų užsisakyti?

Reklama

4 Responses to Iliustruotas mokslas

 1. Šiaip man asmeniškai „Lietuvos žinios“ visai nieko, kai nerašo apie valstybininkų klaną

 2. whiskyinc says:

  Reikės pavartyt. Jau antras geras mano girdėtas atsiliepimas apie “Lietuvos žinias“

 3. jonusis says:

  na, tai nėra dienraščiai, bet jei turi laiko ir noro, skaityk “šiaurės atėnus“ ir “verslo klasę“.

 4. Martynas says:

  Na, Lryte būna (birželio mėnesį) kokias dvi savaites akcija prenumeratos, kurios metu milžiniškos reklamos spausdinamos laikraštyje. Tai nori nenori apie savo prenumeratą prisimeni…
  Nuo kitų metų Lietuvos ryto taip pat nebeskaitysiu. Užsiprenumeravau Kauno dieną

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: