No TV

gnato.deviantart.com

gnato.deviantart.com

Šiandien jau tikrai susinervinau išvydęs užrašą Youtube.com: “This video is not available in your country“. Dar betrūksta, kad last.fm užrašytų – “this audio is not available in your region“ ar CNN – “We’re sorry, but you can’t see these news because of your region“.

Norėčiau pažiūrėti tvarkingai ir legaliai naujausius filmus ar serialus, bet negaliu dėl cenzūros, o tuos, kuriuos siūlo lietuviškos TV, hmm, kaip čia pasakius, net neįdomu žiūrėti, nes kuomet parodo pas mus “premjerą“, tai ten vaidinę aktoriai jau būną susituokę, susilaukę vaikų ir pasent bent 10 metų spėję. Žinoma, dar nereikia pamiršti oh my God! įgarsinimo ir filmų ar serialų rodymo laiko – kas norit ką nors gero pažiūrėt, turit susiplanuoti dienotvarkę taip, kad jums ankstyvas vakaras prasidėtų bent 2300.

Prieš kelias dienas ieškojau paprasto ir nemokamo būdo žiūrėti televizijos serialus ar filmus online. Nors Karolis pasiūlė sprendimą, bet jis nebuvo toks viliojantis. Buvau parsisiuntęs kelias programas, kurios, anot kūrėjų, visiškai efektyviai leidžia naršyti tarsi būtum JAV. Jap, kaip įtariu ten 99% spyware ir 1% software (tą patį mano McAfee bei mano PC, kuris po šių programų įrašymo pradėjo fokusus daryt), o ir naudos nebuvo labai daug – paleist video paleidau (ir tai tik su viena programa) , bet taip striginėjo, kad nebuvo jokios prasmės žiūrėt

Žinoma, iš dalies suprantu amerikiečių kompanijas, kurios užraukia mums šį pramogų šaltinį, nes kokia prasmė jiems eikvoti savo bandwidth , o reklamos užsakovui Walmart (kas nežinot, tai Walmart yra tokia amerikietiška Maxima, tik daug didesnė) užpirkt reklamą kažkokiam lietuviui, kuris neaišku kokiu būdu išvis žino kas yra internetas.

Noriu matyti tai ką mato pasaulis!

Reklama

2 Responses to No TV

 1. Eugenijus says:

  Jeigu ieškai sprendimo online žiūrėti real video, manau tai laiko gaišinimas.
  Visus serialus rasi torentuose ir sau patogiu laiku žiūrėsi namuose.
  Laidų įrašai dažnai būna paskelbti kur nors.
  Pabandyk google video.

 2. benamis says:

  Dėl Lietuvos Tv serialų rodymo laiko tai visiškas absurdas, tikrai taip, geresni daiktai tik nuo 22 valandos rodomi, nes mat Lt bananų kraštas, jei vietoj kokių “srovių“ , kokį geresnį daiktą pradės rodyt – reitingai kris, mažės reklamos ir kaimietukai mūsų labai liūdės. Lietuvą ištiks visuotinė depresija. Net LTV2 ale kultūros kanalas ir tas filmus ar serialus irgi tik nuo 22 valandos rodo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: