Trumpi pamąstymai ko tikiuosi iš Windows 7?

Untitled

  • Ji bus lietuvių kalba. Turiu pusiau pagrįstų abejonių, kad taip greičiausiai ir bus.
  • Ji bus orientuota į interneto tarnybas. “Microsoft” jau kuris laikas pralaiminėja “Google” internete, todėl, norėdama susigrąžinti (ar bent jau kiek pastūmėti) savo pozicijas, gali “Windows 7” dalinai susieti su “Live” produktais. Jau rašiau, kad “Live” tarnybų kokybė pastaruoju metu ypač pagerėjo, todėl tai netaps dar vienu vartotojo košmaru. Galbūt po metų atsidarę savo “Internet Explorer” (ne “Mozilla” ar "Opera”, ar “Chrome” 🙂 ) išvysime ne spalvotas “Google” raides, o “Windows Live”. Savo sukurtus dokumentus automatiškai saugosime “Microsoft Office Live Workspace”, kitus duomenis saugosime “Windows Live SkyDrive”, o kalbėsimės per “Windows Live Messenger”. Bet jei taip ir atsitiks, vėl atsiras nepatenkintųjų eilės, kad “Microsoft” bando monopolizuoti rinką.

Dabar ko labiausiai norėčiau, kad būtų:

  • Ji bus greitesnė ir “lengvesnė”, taip pat mažiau apkraus kompiuterį nereikalingais procesais. Galbūt bus galima pasirinkti kokias tarnybas instaliuoti, pavyzdžiui pasidaryti “Windows 7 light” savo netbook’ui.
  • Bus sutvarkytas atnaujinimas. Nes jau pradėjo po truputėlį biesint, kad “švariai” perrašius kompiuterį visa likusi dienos dalis turi būti paaukota atnaujinimų susisiuntimui. Suprantu, kad atnaujinimų reikia, tačiau, gal išeitų padaryti taip, kad vartotojas turėtų įsikišti kuo mažiau, o ne nuolatos perkrauti kompiuterį.
  • Ir svarbiausia, “Windows Vista” vartotojams atnaujinimas į “Windows 7” galėtų būti nemokamas arba už simbolinę kainą.

 

P.S. Blogeriai, kas naudojatės “Windows Live Writer”, yra naujas priedas šiai programai -“Twitter Notify”. Nereikės “rankiniu būdu” informuoti skaitytojų per “Twitter”. Pats nebandžiau, bet gal kam patiks.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: