Žiniasklaidos operatyvumas

sinademiral.deviantart.com

sinademiral.deviantart.com

Kaip žmonės sako “geriausios savybės atsiskleidžia ekstremaliose situacijose“. Tą patį galiu pasakyti ir apie žiniasklaidą. Vilniuje šiandien šioks toks subruzdimas – riaušės vis gi. Tačiau šiltai sėdėdamas namie vistiek norėjau sužinoti kas vyksta. Tik nelabai pavyko. O žurnalistai laiko pasiruošt informavimui tikrai turėjo.

Didžiųjų “Alfa“, “Delfi“, “LRT“, “Balsas“ net neverta minėt, nes neveikė išvis, o jei ir kartais suveikdavo, tai visiškai tragiškai, be naujos informacijos – taip sakant lūžo (nors kiek vėliau balsas įdėjo geros kokybės video). “Viskas“ išvis nieko nerašė, tik vėliau perkopijavo iš “LRT“ informaciją. “ATN“ turėjo vieną žurnalistą, bet jis turbūt vietoj su telefonu rašė, nes naujienos būdavo pateikiamos ne šviežiausiai. “VŽ“ atrodė kiek geriau, netgi patalpino kelis video (kuriuos netrukus įsidėjo ir jau minėtas ATN). Vienareikšmis lyderis “15 min“. Kas kelias minutes po atnaujinimą, šimtai nuotraukų ir keli video (nors ir poprastės kokybės). Iki visiškos laimės trūko tik “Live video“, bet šiaip visai neblogai.

Niekad neatkreipiau į jį dėmesio, tačiau šį kart 15 min. pasirodė išties geriau negu tikėjausi.  O kitiems naujienų portalams gėda pelėda.

Reklama

4 Responses to Žiniasklaidos operatyvumas

 1. sh says:

  Na jei rasai apie operatyvuma buk objektyvus, alfa ir delfi ir man neveike, balsas veike ir idejo foto poto ir video..
  Nepaminejai vieno didziausiu L ryto, jis gana operatyviai aprasinejo ivykius, idejo foto, video. Ar geriau nei 15min..nezinau..manau panasiai..
  O kiti didieji nusmigo tai sunku pasakyt.. visgi jei zinomiausi, lrt dar ir tiesiogiai rodo tai atlaikyt srautus nepasirenge matyt..

 2. glow says:

  vz.lt į youtube įmetė pora video gan operatyviai, bet bendrai paėmus 15min buvo informatyviausias. Dar juokinga, kad nors delfi pagrindiniam puslapy paliko tik vieną naujieną ir tai pačiai išjungė komentarus, vistiek pusę kartų neužsikraudavo žmoniškai.

 3. whiskyinc says:

  Sh, dėl Lryto mano klaida. Tiesiog niekad neskaitau jo elektroninio varianto, tai ir praleidau

 4. Andrius says:

  Mes ir darbe stebėjom 15min.lt ką rašė, nes kiti tiesiog palūžo… Gerai, kad 15min.lt nėra toks populiarus, nes jį būtų ištikęs toks pat likimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: