Naujasis Microsoft Live Messenger – Skype žudikas?

Pamenu prieš keletą metų “Microsoft Live Messenger“ (tada ji dar vadinosi “MSN Messenger“) buvo pati populiariausia IM programa, tačiau pasirodė greitesnis bei patogesnis “Skype“ ir visi pradėjo naudotis tik juo, “Skype“ netgi tapo bendriniu žodžiu apibūdinti IM programą, o “Microsoft“ kūrinys labai sumenko ir jo naudojimasis netgi erzino. “Microsoft padarė nemažai pokyčių savo programose bei interneto tarnybose: sutvarkė “Live“ puslapį, sukūrė jaują paiešką “Bing (nors Lietuvoje ji praktiškai bevertė),  perdarė “Hotmail“ ir netgi sukūrė padorius “Windows“  ir dabar  “Microsoft“ nusprendė atgauti internetinių pokalbių programų karaliaus titulą pristatydama naująjį “Microsoft Live Messenger“. Pakeitimų daug, netgi labai daug (net nesitikėkit, kad mėginsiu juos aprašyti, bet pokalbių programų funkcijų palyginimas yra čia), tačiau ar jiems pavyks atgaivinti merdėjančią programą? Ar blizgučiai neužgoš programos esmės ir nepradės erzinti? Palauksi ir pamatysim. Jei norit sužinoti daugiau užeikit į naujojo “Microsoft Live Messenger“ oficialų puslapį arba laukit Beta versijos.


6 Responses to Naujasis Microsoft Live Messenger – Skype žudikas?

 1. komjaunuolis says:

  Blizgučiai – smagu. Kartais jie net naudingi, tačiau reikia dar kai ko nepamiršti – kodėl žmonės retai keičia telefonų korteles? Tam, kad juos visi rastų, nedingtų jų numeris. Panašiai ir su pokalbių programomis turėtų būti, nes jos lygiai tiek pat naudojamos, kaip ir telefonas.

  • Edvardas says:

   Bet internete viskas šiek tiek paprasčiau: pradžioj žmonės pradeda naudotis dviem tarnybom, o po to jau persikelia su visam į kurią nors, tik ta tarnyba turi būti išskirtinai patraukli. Pavyzdžiui iš “one.lt“ ir “klase.lt“ visi iškeliavo į “facebook.com“ (buvo dar ir kitų bandymų “hi5“, “MySpace“, bet nė vienas nebuvo sėkmingas), tas pats ir su IM programom: pradžioj visi naudojos “ICR“, tada “MSN Messenger“ ar “Yahoo! Messenger“, bet “Skype“ buvo naujoviška ir patogi, tai visi išsibegiojo ten. Internete nelabai yra vietos sentimentams – kur patogiau, ten ir išeinu.

 2. Mantas says:

  O šitas mesendžeris turi Linux versiją bent jau?

  • Edvardas says:

   Net neįsivaizduoju, bet manau “Microsoft pirmiausia mėgins jį sutvarkyti jį “Windows“ ir “Mac“ sistemoms, nes “Linux“ vartotojų pakankamai nedaug arba teks patiems tvarkytis.

 3. vyr says:

  MS messendžeris visą laiką buvo geresnis už skype, tik skype turėjo vieną privalumą – garsą. Paskiau jau ir pas ms atsirado, bet per vėlai. Kai visi sėdi skype, nėra prasmės vienam turėti šitą live.

 4. vyr says:

  turėtų šiaip veikti kiti mesendžeriai, palaikantys ms formatą, tuo bent jau gerai yra mikrosoftinis, kad jo gali nenaudoti, imti pvz. mirandą ar pidžin kokį. Taip kad jei pats live ir neveikia po linuxu, tai nedidelė bėda, galima prie tinklo su kitais prisijungti. Be to, veikia ir on-line versija per naršyklę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: