Jango

jango Jau senokai klausiau “normalios” radijo stoties, transliuojamos FM dažniu – šias stotis pakeitė interneto radijas. Internete gauni daug didesnį pasirinkimą, tinkantį tavo muzikos skoniui.  Pradžioje buvo “BBC – radio 1”. Toliau sekė Last.fm. Tai buvo didelis šuolis į priekį, nes pats galėjau rinktis muziką, kurią mėgstu. Ne per seniausiai Last.fm pateikė džiugų pranešimą, kad mokėsime už muziką, kad JAV, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos klausytojai galėtų jos klausytis nemokamai.  Žinoma, kas mėnesį mokama suma neturėjo būti didelė – viso 3€ per mėnesį (apie 10 Lt), tačiau vis tiek būtų reikėję mokėti iš savo nedidelių pajamų. Tai gi nusprendžiau ieškoti kokio nors analogo Last.fm. Iš anksčiau žinojau, kad panašią paslaugą teikia Yahoo, tačiau, ten paslauga ir yra mokama – nemokamos tik pačios pagrindinės funkcijos ir nesuteikiama labai kokybiška muzikos kokybė (o dabar, kaip supratau, paslauga išvis nebeteikiama) . Taigi, Yahoo atkrito. Kiek pasiknisęs Google atradau Jango.

 Jango sukurtas taip, kad vartotojas galėtų kuo greičiau galėtų pradėti klausytis muzikos – tereikia įvesti savo mėgstamo atlikėjo vardą/pavadinimą ir radijo stotis jau groja, parinkdama panašią muziką. Jango biblioteka šiuo metu dar nėra labai labai didelė, todėl jei klausotės kokios nors specifinės muzikos, vargu ar pavyks ją rasti (tačiau žymesni atlikėjai yra). Asmeniškai tepasigedau nelabai žinomų dviejų grupių – prancūzų ir airių. Jango, taip pat siūlo susikurti kelias skirtingas radijo stotis, kuras labai lengva kaitalioti. Tai man pasirodė viena iš naudingiausių Jango savybių – dirbant klausausi vienos muzikos, ilsintis kitokios.  Taip pat yra ir jau standartiniu tapęs muzikos vertimas – nepatinka (negroti), patinka (groti dažniau) ir labai patinka (Groti labai dažnai). Jei  jaučiatės absoliučiau beviltiški, nusprendžiant kokia jums muzika patinka, galite pasirinkti iš anksto sugeneruotas stotis pagal stilių ar klausytis pačių populiariausių.

Nors Last.fm teigia kuriam laikui (gal būt ir visam) nukėlusi savo apmokestinimą, tačiau nebematau reikalo ten grįžti – Jango pakankamai gerai patenkina mano muzikinius poreikius.

jango 2

6 Responses to Jango

 1. Extate says:

  Dar yra gana gera ir kažkuo man patraukli tarnyba Deezer: http://www.deezer.com/ .

 2. NePo says:

  Jango panašu į Pandora FM?

 3. whiskyinc says:

  Nežinau, niekad nebandžiau Pandoros…

 4. Saulius says:

  “Jango“ klausausi jau pusantru metu, turiu sukures 10 radio station, kiekviena pagal esama nuotaika. Mano sarase virs 40000 dainu.Puiki stotis, galima bendrauti su klausytojais is viso pasaulio,gera kokybe, gana paprasta naudotis. Rekomenduoju.

 5. Atgalinis pranešimas: Dar kartą apie autorių teises « Whisky Inc.

 6. Atgalinis pranešimas: Spotify

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: